Bizi her zaman ziyaret edin

Gelin ziyaret edin veya istediğiniz zaman bize bir e-posta gönderin. Müşterilerimizden gelen tüm önerilere açığız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Lütfen bize mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun

Neden Esteknikel Alüminyum?

Alüminyum cephe sistemlerinde öne çıkan detay kaliteli üretim ve profesyonel montaj. Tüm sektörlere uygulanabilen alüminyum cephe sistemlerimizi sektördeki en kaliteli malzemeler ile üretiyor, deneyimli uzman montaj ekibimizle yerinizde sizin onayınızla birlikte monte ediyoruz.

Nasıl Fiyat Teklifi Alabilirim?

0 224 482 26 36 numaraımızı arıyarak veya [email protected] mail adresimize projenizi göndererek bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Neden Silikon Cephe?

Silikon Cephe Sistemleri camın estetik görüntüsünden hoşlananlar için son derece cazip bir dış cephe kaplama sistemidir. Isı camların özel tekniklerle kaset profillere yapıştırılması ve binaya yine özel tekniklerle monte edilmesine dayanan bir kalama sistemidir. Silikon Cephe Sistemlerinin en önemli avantajlarından biri yüzde yüz sızdırmazlık özelliğine sahip olmasıdır. 3 farklı noktada fitil emniyeti kullanılarak kesin olarak sızdırmazlığı sağlanabilmesi mümkün oluyor. Isıcam levhaların montajı oldukça kısa zamanda gerçekleşiyor ayrıca temizliği de son derece kolay. Silikon Cephe Sistemleri ile kaplanan binalarda cam levhalar arasından görünen alüminyum profiller yok, bu yüzden ulaşılan görüntü çok daha estetik. Ayrıca panellerin birleştiği yerlerde de ayrıca sızdırmazlık silikonu çekmeye gerek duyulmayacak bir işlem uygulanıyor. Dolayısıyla birleşim yerleri estetik olarak görüntüyü bozmuyor. Binanın tamamı Silikon Cephe Sistemleri ile kaplandığında birkaç panelin açılmasını tercih edebilirsiniz. Açılır paneller, kapalı durduklarında diğerleriyle farklı bir görünüm oluşturmazlar. Yani bu da estetik şıklığı bozabilecek bir özellik değildir.

Pencelerimi değiştirmek istiyorum. Nelere dikkat etmeliyim?

Pencere alınırken estetiğin yanı sıra pencerelerin fonksiyonelliği ve yalıtım özelliklerine dikkat edilmelidir. Bulunulan bölgeye uygun tercihler yapılmalıdır. İyi yalıtım sağlayan bir pencere sizi kazançlı çıkaran bir yatırım elemanıdır.

Kalitesini ispatlamış bir marka seçmek de uzun yıllar kullanmak için dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur.

Cam seçiminde nelere dikkat etmeliyim?

Cam bir pencerenin ısı yalıtım değerini etkileyen en önemli aksesuarlardandır.

Alüminyum Nasıl Bir Maddedir?

Alüminyum (simgesi Al) gümüşümsü renkte sünek bir metaldir. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur ve oksidasyona karşı üstün direnci ile tanınır. Bu direncin temelinde pasivasyon özelliği yatar. Endüstrinin pek çok kolunda kullanılır. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayisinde kullanım alanı geniştir. Yoğunluğu bakırın ve çeliğin üçte biridir, kolaylıkla dövülebilir, makinede işlenebilir ve dökülebilir.

Dış Cephe Giydirme Nedir?

Enerji birim fiyatlarının arttığı bugünlerde ev ve işyerlerinin ısıtma ve soğutma maliyetlerini düşürmek, evlerdeki ısı izolasyonunu sağlayarak enerji tasarrufu yapabilmek için binaların dış cephelerine uygulanan çeşitli yöntemlere genel olarak dış cephe giydirme olarak tanımlıyoruz.

Dış cephe giydirme sistemleri binaların dış cephelerinin çeşitli yöntemlerle kaplanarak binalara estetik açıdan güzel bir görünüm kazandırmak için yapılmasının yanında ev ve işyerlerinde ısı ve ses yalıtımı sağlayarak ev ortamını daha yaşanılır hale getirmektedirBunlara ek olarak binaların dış cephelerinin dış etkilere karşı koruyuculuğunu arttırarak binaların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

İletişim Formu